ŘIDÍTKA

Úpravy, tuning a vylepšení
Andrej
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 90
Registrován: 27 led 2014 21:16
Jméno: Ondřej
Příjmení: Adamec
Pohlaví: Muž
Telefon: 608615933
Motocykl 1: suzuki gsx 1400(2007)
Motocykl 2: suzuki dr 650 rs
Motocykl 3: jawa 250 pérák
Motocykl 4: fichtl
Motocykl 5: Suzuki b-king ( současná)

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Andrej »

Tak nové řidítka jsou doma a je to úplně o něčem jiném :rofl Myslím, že budou fakt dobře sedět. Ale zase jsem nevychytal zavažíčka :nech Jsou strašně malé což na fotce nešlo poznat :( marné. moje chyba :) Asi to udělám jak kamarádi japonci. Navařím do řidítek závit a dám tam origo závažíčka. Tak kdyby někdo chtěl ty co jsem teď koupil tak není problém. :yes Jak bude vše hotové dám foto.
Uživatelský avatar
Ufi
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 447
Registrován: 02 dub 2009 13:54
Jméno: Petr
Příjmení: Straka
Pohlaví: Muž
Skype: ufi2308@seznam.cz
Motocykl 1: GSX 1400 (04) modrobílá
Motocykl 2: HD 1200 Fateful ( viz. můj skype )
Motocykl 3: HD Ultra elektra glide
Motocykl 4: Jawa 350 california
Motocykl 5: Pionýr Jawa 21
Bydliště: Staré Město ( UH )
Kontaktovat uživatele:

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Ufi »

Kua hoši co to máte za šířku ? :cry Já to teď měřil a má tam od kraje závažíček 94 cm a to ještě někdy za jízdy bych nějaký cm uvítal, nevím asi mám ten zvyk, nebo potřebu širokého úchytu z harýka :cool . Nicméně mi ta šířka moc vyhovuje, zdá se mi, že potřebuju míň :muscle na ovládání :blush .
Nikdy nezjistíš co dokážeš, když to nezkusíš.
Dino
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 293
Registrován: 18 led 2010 22:08
Jméno: Milan
Příjmení: Nejedlý
Pohlaví: Muž
Telefon: 606144704
Motocykl 1: Suzuki GSX 1400
Bydliště: Jemnice

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Dino »

Ufi píše:Kua hoši co to máte za šířku ? :cry Já to teď měřil a má tam od kraje závažíček 94 cm a to ještě někdy za jízdy bych nějaký cm uvítal, nevím asi mám ten zvyk, nebo potřebu širokého úchytu z harýka :cool . Nicméně mi ta šířka moc vyhovuje, zdá se mi, že potřebuju míň :muscle na ovládání :blush .
:nerd To máš místo " bočáku " ??? :rofl :D :rofl
Andrej
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 90
Registrován: 27 led 2014 21:16
Jméno: Ondřej
Příjmení: Adamec
Pohlaví: Muž
Telefon: 608615933
Motocykl 1: suzuki gsx 1400(2007)
Motocykl 2: suzuki dr 650 rs
Motocykl 3: jawa 250 pérák
Motocykl 4: fichtl
Motocykl 5: Suzuki b-king ( současná)

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Andrej »

A to ti vyšly všechny hadice a kebely na řidítkách?? Mám právě strach, že mě to moc daleko nepustí a budu muset zužovat což by mě celkem mrzelo :( ale 94 cm je celkem respekt nahánějící šířka :D :rock
Uživatelský avatar
Ufi
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 447
Registrován: 02 dub 2009 13:54
Jméno: Petr
Příjmení: Straka
Pohlaví: Muž
Skype: ufi2308@seznam.cz
Motocykl 1: GSX 1400 (04) modrobílá
Motocykl 2: HD 1200 Fateful ( viz. můj skype )
Motocykl 3: HD Ultra elektra glide
Motocykl 4: Jawa 350 california
Motocykl 5: Pionýr Jawa 21
Bydliště: Staré Město ( UH )
Kontaktovat uživatele:

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Ufi »

Dino píše:
Ufi píše:Kua hoši co to máte za šířku ? :cry Já to teď měřil a má tam od kraje závažíček 94 cm a to ještě někdy za jízdy bych nějaký cm uvítal, nevím asi mám ten zvyk, nebo potřebu širokého úchytu z harýka :cool . Nicméně mi ta šířka moc vyhovuje, zdá se mi, že potřebuju míň :muscle na ovládání :blush .
:nerd To máš místo " bočáku " ??? :rofl :D :rofl
To myslíš místo baby ? :nech Ten široký úchop mi dodává sebevědomí, připadám si totiž takový mužnější a drsnější :devil :makeup. Jo a při vysoké rychlosti max. 90 km/h jdu rychleji a lépe do polohy ležmo :skleb

Kabely vyšly, mám tam dokonce vyhřívané hefty a hadice neorigo, pancéřované a ty byly naštěstí delší, takže vše Ok.
Nikdy nezjistíš co dokážeš, když to nezkusíš.
Dino
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 293
Registrován: 18 led 2010 22:08
Jméno: Milan
Příjmení: Nejedlý
Pohlaví: Muž
Telefon: 606144704
Motocykl 1: Suzuki GSX 1400
Bydliště: Jemnice

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Dino »

Ufi píše:
Dino píše:
Ufi píše:Kua hoši co to máte za šířku ? :cry Já to teď měřil a má tam od kraje závažíček 94 cm a to ještě někdy za jízdy bych nějaký cm uvítal, nevím asi mám ten zvyk, nebo potřebu širokého úchytu z harýka :cool . Nicméně mi ta šířka moc vyhovuje, zdá se mi, že potřebuju míň :muscle na ovládání :blush .
:nerd To máš místo " bočáku " ??? :rofl :D :rofl
To myslíš místo baby ? :nech Ten široký úchop mi dodává sebevědomí, připadám si totiž takový mužnější a drsnější :devil :makeup. Jo a při vysoké rychlosti max. 90 km/h jdu rychleji a lépe do polohy ležmo :skleb

Kabely vyšly, mám tam dokonce vyhřívané hefty a hadice neorigo, pancéřované a ty byly naštěstí delší, takže vše Ok.
Babu ne, myslím boční stojánek. Pač už to opíráš o řidítka, nééé ? :rofl
Já raděj uchopuji baby jinak, v tvým rozměru bych měl pocit, že hrabu na mobidyka :rofl :hi
Andrej
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 90
Registrován: 27 led 2014 21:16
Jméno: Ondřej
Příjmení: Adamec
Pohlaví: Muž
Telefon: 608615933
Motocykl 1: suzuki gsx 1400(2007)
Motocykl 2: suzuki dr 650 rs
Motocykl 3: jawa 250 pérák
Motocykl 4: fichtl
Motocykl 5: Suzuki b-king ( současná)

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Andrej »

Tak řidítka vyměněné :) Je to fakt úplně něco jiného. Konečně se můžu pořádně opřít do řidítek. :dance Teď je musím znovu celé zdělat a nechat do nich navařit závity na závažíčka. :(http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=88 ... ddid=52131
zajda
Příspěvky: 1822
Registrován: 21 črc 2009 06:29
Jméno: Zajda
Příjmení: Michal
Pohlaví: Muž
Motocykl 1: GSX1400
Bydliště: Brno

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od zajda »

Andrej píše:Tak řidítka vyměněné :) Je to fakt úplně něco jiného. Konečně se můžu pořádně opřít do řidítek. :dance Teď je musím znovu celé zdělat a nechat do nich navařit závity na závažíčka. :(http://www.motorkari.cz/motorka/?mid=88 ... ddid=52131
A nebo koupit jiné závažíčka které nepotřebují závit :nerd :nod Hlavně né ty hliníkové či duralové lehké. N svoji bílou jsem je hledal dlouho než jsem něco kloudného našel, ale byly super.
Andrej
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 90
Registrován: 27 led 2014 21:16
Jméno: Ondřej
Příjmení: Adamec
Pohlaví: Muž
Telefon: 608615933
Motocykl 1: suzuki gsx 1400(2007)
Motocykl 2: suzuki dr 650 rs
Motocykl 3: jawa 250 pérák
Motocykl 4: fichtl
Motocykl 5: Suzuki b-king ( současná)

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od Andrej »

Závažíčka už jsou koupené ale po rozbalení balíku se na mě usmály dvě závažíčka o velikosti zcvrklých varlat. Daly by se dát tak na kolo a né na gsx-so :moon. Už se dělají dvě podobné velikosti, trochu jiného tvaru a z nerezu. Foto bude :)
zajda
Příspěvky: 1822
Registrován: 21 črc 2009 06:29
Jméno: Zajda
Příjmení: Michal
Pohlaví: Muž
Motocykl 1: GSX1400
Bydliště: Brno

Re: ŘIDÍTKA

Příspěvek od zajda »

Andrej píše:Závažíčka už jsou koupené ale po rozbalení balíku se na mě usmály dvě závažíčka o velikosti zcvrklých varlat. Daly by se dát tak na kolo a né na gsx-so :moon. Už se dělají dvě podobné velikosti, trochu jiného tvaru a z nerezu. Foto bude :)
Kupované podle foto na netu že
Odpovědět