Ať žíjí pojišťovny(škoda, že ne duchové)

Technické dotazy, rady a pod
Odpovědět
Uživatelský avatar
mrna
Příspěvky: 57
Registrován: 02 dub 2009 21:16
Jméno: Marek
Příjmení: Hopjan
Pohlaví: Muž
Skype: mrnamh
Motocykl 1: Simson skútr
Motocykl 2: Honda XRV 650 Africa Twin
Motocykl 3: Suzuki GSX 1400
Bydliště: Štěpánov-Březce

Ať žíjí pojišťovny(škoda, že ne duchové)

Příspěvek od mrna »

Zdarec Borci,

nevím kam bych toto píchl tak to píšu tady. Ještě jednou zdarec po dlouhé době. Před dvěma letama jsem měl malou kolizi, teda já ne jen sem blbec zaparkoval za opel combo bez průhledu do zadu a ten mladoch to napasoval do mýho miláčka(rozuměj motorku). Máňa to ustála na kolech, ale blatník sem sbíral po kouskách po zemi a dorazy na brýlích si taky řekly že změní tvar a řídítka mi začala bouchat do nádrže při vytočení. Sice sem křičel, ale zachoval jsem klidu a vyměnili jsme si co sme mohli a že to jako všechno nahlásíme a to jsme udělali. Teda napřed byl pokus o dohodu, ale když jsem vyčíslil blatnik z domluvy sešlo. Pojišťovna mě poslala kamsi k technikovi kdo zná Olmik někde za plavecký stadion. Borec co tam byl mi nabídl jestli nechci tam napsat i poškrábaný reflektor a už nevím co no tak sem si řekl, že když to říká on že to musí vyjít a že to jako nesledujou. Bohužel opak byl pravdou. Nesledují to, jenom na autech. Vím z vlastní zkušenosti, že ti půjčí auto a jenom za benál a všecko na pojišťovnu. Po mailu mi přišlo, že jako když to zůstalo stát tak těžko mohlo dojít na odření světla.
Na partsdepot.cz jsem si našel nejlevnější blatník a sehnal nalakování podle momentální barvy. Už to se jim nelíbilo a chtěli abych si koupil blatník dle vinka. Sem jim odvětil, motorka už prošla lakem, ale to je nezajímalo.
Nezajímalo je ani to když jsem jim poslal cenovou kalkulaci nejnutnějších nákladů které jsem opravdu zaplatil a to podotýkám jen matroš a nalakování tak z toho mi poslali s bídou 60%. Argument byl že oni to mají v tabulkách a nic s tím nemůžou udělat. Jen škoda že nejsem kovaný v právu a nemám čas se tím zabývat opravdu škoda. A kde je práce ptám se???? Na opravy motorek po bouračce žádnej servis není kerej by se ti o motorku postaral, tak jako auto. Cena by byla řádově o deset tisíc vejš!!! Ale proč by to nějakýmu blbcovy z dědiny dávali, když nemusí!!!

A teď prosím pozor. Ta pojišťovna se jmenovala KOOPERATIVA. Kdo jste u ní buďte rádi, vlastně to nepocítíte sedře vás stejně a kdo nejste nebourejte s jejíma řidičema pokud to jde. Nic vám svině nedají ani na nejnutnější materiál.
Cus nasranej Mrňa
Gsx 1400 über alles
Uživatelský avatar
Ufi
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 447
Registrován: 02 dub 2009 13:54
Jméno: Petr
Příjmení: Straka
Pohlaví: Muž
Skype: ufi2308@seznam.cz
Motocykl 1: GSX 1400 (04) modrobílá
Motocykl 2: HD 1200 Fateful ( viz. můj skype )
Motocykl 3: HD Ultra elektra glide
Motocykl 4: Jawa 350 california
Motocykl 5: Pionýr Jawa 21
Bydliště: Staré Město ( UH )
Kontaktovat uživatele:

Re: Ať žíjí pojišťovny(škoda, že ne duchové)

Příspěvek od Ufi »

Ahoj Mrníku, tak to je docela smutný příběh :sad , jenže co s tím, snad jen to, aby jsme místo Kooperativy zkusili jinou, jenže myslím, že mezi nima moc velký rozdíl nebude. Taky jsem měl tahanice, ale spíš kvůli úrazu, kde jsem taky nedostal nic, protože v lékařské zprávě nebyl napsaný datum zahájení léčby, pak jsem nebyl na kontrolu ( ošetřující lékař nic nepředepsal ) a pak tam nebyl napsaný datum ukončení léčby, no a když jsem jim to zpětně vyřídil a poslal, tak mi odepsali, že se snažím o podvod, takže prostě změním pojišťovnu a zkusím zase příště až budu řešit pojistnou událost, jak to bude probíhat, ale o moc lepší to počítám nebude. Jo jednalo se Českou pojišťovnu.

Drtivá většina pojišťoven nestojí za nic :sad .

Měj se a ukaž se na srazu :hand :) .
Nikdy nezjistíš co dokážeš, když to nezkusíš.
Uživatelský avatar
Dajos
Člen klubu
Člen klubu
Příspěvky: 636
Registrován: 10 dub 2009 09:40
Jméno: Dalibor
Příjmení: Plischke
Pohlaví: Muž
Telefon: +420604534994
Motocykl 1: CBR 1100XX (Stříbrný Blekouš)
Motocykl 2: jawa 50/550 pařez
Bydliště: Olomouc

Re: Ať žíjí pojišťovny(škoda, že ne duchové)

Příspěvek od Dajos »

Ahoj, bohuzel taky mam jednu neprijemnou zkusenost s ceskou pojistovnou. Dospelo to az k soudu, ten probehne po tak dlouhe dobe, ze uz ani nevim jestli se udalost stala pred 1.5 rokem nebo 2.5 rokem. Kazdopadne v naprosto stejnem duchu - neproplaceni toho co meli (dokonce ani toho co spocital likvidator). Takze jsem zvedav, ale nehodlam jen tak svesit ocas a platit za neci chybu, byt jedinou korunu, kdyz jsem absolutne nic nezavinil (trouba nedobrzdil a napalil do davno stojiciho vozidla na krizovatce - zadne nahle dupnuti na brzdy). Skoda cca 70 tis, z toho materil 60 tis. S tim, ze chteli mou spoluucast na materialu 50%. To beru jako nehoraznost nejvyssiho kalibru...No je to na delsi povidani, ale jako naznak asi staci...Tak hlavne at mate vsichni stesti a nic takoveho nemusite prozit - ani z jedne strany.D.
..co už včil
Odpovědět